Poszukuję kontaktu z p. Danutą Madajczyk

Drodzy Czytelnicy;

dotąd nie wykorzystywałem bloga do poszukiwań kontaktów oraz informacji o osobach związanych z polskimi dipisami/uchodźcami w RFN. Do tej pory wykorzystywałem różne media w tym fora internetowe, grupy dyskusyjne, facebook, twitter, etc. Nie zawsze określone działania kończyły się pozytywnym rezultatem. Tym razem zamierzam zainicjować poszukiwania przez bloga licząc na to, że mój apel trafi do osób z grona rodziny lub znajomych poszukiwanych albo bezpośrednio do nich. Proszę zatem o jak najszersze udostępnienie informacji.

Poszukuję kontaktu z p. Danutą Marią Madajczyk c. Leonarda i Praksedy ur. 08 października 1935 r. w Wolsztynie, która w 1982 r. mieszkała w Poznaniu. W latach 1982-1986 pracowała w Poznaniu na stanowisku z-cy kierownika w Spółdzielni Pracy Przemysłu Skórzano-Futszarskiego „Asko”. Była również sekretarzem Koła Środowiskowego Stronnictwa Demokratycznego w Poznaniu. 

O ile to możliwe poszukuję również kontaktu z p. Urszulą Madajczyk c. Danuty Madajczyk ur. 11 kwietnia 1966 r. w Poznaniu, która w 1982 r. mieszkała w Poznaniu.

Poszukuję również kontaktu z p. Januszem Fliegerem ur. 13 czerwca 1936 r. w Wolsztynie s. Leonarda i Praksedy, który w 1982 r. mieszkał w Poznaniu i pracował w tym mieście w Zakładzie Projektownia i Usług Inwestycyjnych „Inwestproket”. W 1984 r. mieszkał w Dortmund i prowadził prywatne biuro projektów.

Poniżej fotografie poszukiwanej – Danuty Marii Madajczyk:

Przy tworzeniu tego wpisu korzystałem: 

  • ze zbiorów Instytutu Pamięci Narodowej

© łukasz wolak

Poszukuję kontaktu z p. Danutą Madajczyk
Tagged on:                                 

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: